منتظران فرج


+ حسابداری شخصی

مشتری گرامی برنامه تحت ویندوز جیب با امکاناتی بی نظیر آماده شد. این برنامه برای افرادی که به هر دلیلی دسترسی مناسب به اینترنت ندارند مناسب میباشد. جیب آفلاین علاوه بر اینکه تمامی امکانات جیب آنلاین را دارا میباشد دارای امکانات بیشتری به شرح زیر میباشد.
-بودجه بندی
-پشتیبان گیری از اطلاعات
-بازآفرینی اطلاعات
-پرینت داده های جدولی
-خروجی اکسل از داده های دلخواه
-گزارشات ستونی


جیب :: سیستم حسابداری شخصی

نسخه ویندوز جیب یک برنامه تحت ویندوز سازگار با ویندوزهای XP،Vista,Windows 7 است که بسیار شبیه نسخه آنلاین جیب ساخته شده است. هدف از ساخت این برنامه پاسخگویی به نیاز کاربرانی که دسترسی مناسبی به اینترنت ندارند و مایلند که اطلاعات خود را بر روی کامپیوتر خود داشته باشند.

این برنامه مزیت‌های نسخه آنلاین جیب از جمله دسترسی از طریق اینترنت و موبایل و عدم نگرانی در مورد ویروسی شدن و از بین رفتن اطلاعات را ندارد ولی میتواند گزینه خوبی برای مدیریت دخل و خرج کاربرانی باشد که به اینترنت دسترسی ندارند.

این برنامه در دو بسته تک کاربره و بسته خانواده ارائه میگردد.

این برنامه کاملا مستقل از برنامه آنلاین میباشد و قابلیت اتصال به سیستم آنلاین را ندارد.

نصب برنامه :شما میتوانید بسته شخصی را ۵ بار درسال و بسته خانواده را ۷ بار درسال نصب نمایید که این نصب میتوانید بر روی یک کامپیوتر باشد و یا بر روی چند کامپیوتر باشد به عبارت ساده تر شما در سال برای بسته شخصی ۵ بار و برای بسته خانواده ۷ بار میتوانید کد فعال سازی دریافت نمایید.

پشتیبانی نرم افزار :در حال حاضر فقط از طریق ایمیل و چت در یاهو مسنجر بوده و حداکثر بعد از 24 ساعت به ایمیلهای شما پاسخ داده می شود. لازم به ذکر است پشتیبانی به صورت رایگان میباشد.

بروز رسانی نرم افزار :هر ویژگی جدیدی که به برنامه اضافه شود برای مشتریان به صورت رایگان ارسال میشود.

در صورتی که علاقه‌مند به خرید این نرم‌افزار هستید میتوانید با استفاده از لینک بالا نسبت به خرید برنامه اقدام فرمایید.

 

نویسنده : علیرضا ; ساعت ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۱٢/۱
comment نظرات () لینک