منتظران فرج


+ علامه نجومی: اگر امام زمان الان ظهور می‌فرمود، سفارش به خدمت مردم می‌کرد

خبرگزاری فارس: عالم و فقیه نامدار کرمانشاه و چهره‌ماندگار کشور گفت: اگر وجود نازنین امام عصر(عج) همین الان ظهور می‌فرمود، بعد از دستور به ادای واجبات و ترک محرمات، امر به خدمت به مردم و نیازمندان می‌کرد. 


مرحوم آیت‌الله سید مرتضی نجومی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در کرمانشاه که همزمان با روز عید سعید فطر سال جاری انجام گرفت، افزود: بسیاری از ما در سخن و دعاهایمان به دنبال امام زمان می‌گردیم، اما باید بدانیم دستورات و فرمایشات ایشان چیست و یکی از مهم‌ترین خواسته‌های امام زمان(عج) خدمت به مردم و حل مشکلات مختلف آنان است.
وی ادامه داد: همه باید تلاش کنیم مسائل و مشکلات و گرفتاری‌های مردم و مومنین را برطرف کنیم و البته وظیفه مسئولان در این عرصه سنگین‌تر است.
عالم شهیر و نامدار کرمانشاه تاکید کرد: نکته دیگر اینکه باید قدر لحظات و ساعات عمر خود را بدانیم و پیش از آنکه دیر شود، با برنامه‌ریزی و زمان‌شناسی از لحظه لحظه عمر بهره گرفته و در راه خدا و بندگانش از هیچ تلاشی فروگذاری نکنیم.
آیت‌الله نجومی بهترین شیوه برای سعادت انسان را عمل به قرآن و سیره اهل بیت(ع) دانسته و تاکید کرد: اسلام راه سعادت، موفقیت و حیات طیبه را در دنیا و آخرت به ما نشان داده و ما باید به اندازه درک و فهم خود این راه را دنبال و به مقصود برسیم و یکی از بهترین راه‌ها و کامل‌ترین آنها عمل به قرآن کریم و سیره معصومین( علیهم السلام) است.

نویسنده : علی اکبر حجاری زاد ( حامد ) ; ساعت ۳:۳٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/۳٠
comment نظرات () لینک