علامه نجومی: اگر امام زمان الان ظهور می‌فرمود، سفارش به خدمت مردم می‌کرد

مرحوم آیت‌الله سید مرتضی نجومی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در کرمانشاه که همزمان با روز عید سعید فطر سال جاری انجام گرفت، افزود: بسیاری از ما در سخن و دعاهایمان به دنبال امام زمان می‌گردیم، اما باید بدانیم دستورات و فرمایشات ایشان چیست و یکی از مهم‌ترین خواسته‌های امام زمان(عج) خدمت به مردم و حل مشکلات مختلف آنان است.
وی ادامه داد: همه باید تلاش کنیم مسائل و مشکلات و گرفتاری‌های مردم و مومنین را برطرف کنیم و البته وظیفه مسئولان در این عرصه سنگین‌تر است.
عالم شهیر و نامدار کرمانشاه تاکید کرد: نکته دیگر اینکه باید قدر لحظات و ساعات عمر خود را بدانیم و پیش از آنکه دیر شود، با برنامه‌ریزی و زمان‌شناسی از لحظه لحظه عمر بهره گرفته و در راه خدا و بندگانش از هیچ تلاشی فروگذاری نکنیم.
آیت‌الله نجومی بهترین شیوه برای سعادت انسان را عمل به قرآن و سیره اهل بیت(ع) دانسته و تاکید کرد: اسلام راه سعادت، موفقیت و حیات طیبه را در دنیا و آخرت به ما نشان داده و ما باید به اندازه درک و فهم خود این راه را دنبال و به مقصود برسیم و یکی از بهترین راه‌ها و کامل‌ترین آنها عمل به قرآن کریم و سیره معصومین( علیهم السلام) است.

/ 0 نظر / 16 بازدید